Centrala Zakładowa

32 787 80 31

biuro@ekoplus-kopalnia.pl

Dział Handlowy

32 787 81 44

adam.wroblewski@ekoplus-kopalnia.pl

Warunki sprzedaży - awizacja

Odpowiedzialność społeczna

Zakład górniczy EKO-PLUS Sp. z o.o. funkcjonuje od 2010 roku na obiektach dawnej kopalni Powstańców Śląskich. W czasach wcześniejszych kopalnia ta była przedsięwzięciem państwowym mocno zakorzenionym w społeczeństwie Bytomia i okolic. Zapewniała lokalnej społeczności zatrudnienie, jak również stwarzała okazję do uczestnictwie w życiu społecznym i kulturalnym miasta dla jego mieszkańców. Mając na uwadze głębokie tradycje społeczne, kulturowe, górnicze jak i historyczne Naszej kopalni  zapewniamy:

 

 

Wierzymy, że biznes powinien być prowadzony w zgodzie z normami etycznymi, środowiskiem naturalnym oraz potrzebami społeczeństwa. Dlatego w swojej działalności kierujemy się kluczowymi dla nas wartościami, do których należy:

 

Odpowiedzialność - Jesteśmy świadomi naszej szczególnej odpowiedzialności jako przedsiębiorstwa, którego działalność opiera się na wydobywaniu węgla kamiennego. Staramy się maksymalnie zminimalizować oddziaływanie na środowisko naturalne, będące następstwem naszej działalności.

Otwartość –  Władze spółki przejawiają pełną otwartość w przyjmowaniu propozycji i przeprowadzaniu niezbędnych zmian,  mających wpływ na komfort i bezpieczeństwo pracy pracowników spółki, zwiększenie efektywności działalności naszego przedsiębiorstwa, jak i  utrzymywanie jak najlepszych stosunków z otoczeniem społeczno - biznesowym.

Bezpieczeństwo – Jako firma zatrudniająca ponad 200 pracowników jesteśmy świadomi odpowiedzialności związanej z zapewnieniem bezwzględnego bezpieczeństwa każdemu z nich. W naszym przedsiębiorstwie traktujemy priorytetowo zapewnienie właściwego poziomu ochrony przed zagrożeniami jak i ciągłe podnoszenie poziomu bezpieczeństwa i higieny pracy

Zaufanie – Budowanie pozytywnych relacji z w naszym przedsiębiorstwie jak i jego bliskim otoczeniu, idące w parze z szacunkiem do drugiego człowieka cechują atmosferę panującą w naszej firmie. 

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne
ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.