Zakład Górniczy EKO-PLUS Sp. z o.o.

w restrukturyzacji

 

41-914 BYTOM

ul. Strzelców Bytomskich 129

 

 

Centrala Zakładowa

+48 32 787 80 31
biuro@ekoplus-kopalnia.pl

 

Dział Handlowy

+48 535 800 449
 sprzedaz@ekoplus-kopalnia.pl

 

 

PILNIE ZATRUDNIMY NA STAŻ INŻYNIERA MECHANIKA GÓRNICZEGO

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy do pracy pod ziemią kandydatów z wyższym wykształceniem mechanicznym do dozoru mechanicznego. Przewidujemy, że po okresie stażu pracy na stanowisku robotniczym (jako ślusarz pod ziemią) osoba ta zostanie skierowana na egzamin przed komisję OUG, stwierdzający kwalifikacje osoby dozoru ruchu specjalności mechanicznej pod ziemią.  Aktualnie zamierzamy pilnie zatrudnić osobę z wyższym wykształceniem mechanicznym z zamiarem przygotowania ich do pracy w dozorze ruchu mechanicznego dół.

 

    INFORMACJE DODATKOWE

    Rejon zatrudnienia:  woj. śląskie   – Bytom

    Pełny etat

    Typ umowy: Umowa o pracę

 

Profil kandydata:
   Osoba o dobrym stanie zdrowia, ambitna, sumienna, odpowiedzialna, zaangażowana, z chęcią ciągłego podnoszenia własnych umiejętności, miejsce zamieszkania - okolice Bytomia.
 
Oferujemy:
  - po okresie próbnym (2 m-ce), stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  - atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy,
  - możliwość stałego rozwoju, podnoszenia kwalifikacji i uzyskiwania dodatkowych uprawnień,
  - praca na miejscu w jednej kopalni,
  - wysokie standardy bezpieczeństwa pracy (kopalnia zaliczona do I kat. zagroż. metanowego),
  - dodatki (kartki żywnościowe, dodatek nocny, upust ceny węgla na własne potrzeby, ubranie robocze i niezbędne badania lek. na koszt pracodawcy, praca zaliczana do emerytury górniczej).
 
    Praca oferowana jest na terenie kopalni EKO-PLUS w Bytomiu (była kopalnia Powstańców Śląskich), wydobywającej węgiel z przodków drążonych kombajnami chodnikowymi AM-50.

   System pracy: 7,5 godz/dobę, czterozmianowy (godz. 5.00, 11.00, 18.15, 0.30), pracujemy również w soboty/niedziele i w dni świąteczne.

Kontakt: Bytom, ul. Strzelców Bytomskich 129, tel. 32 7878031 wew. 5680 lub 535 800 670 - inż. Stanisław Wawszczak (KDEM)

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne
ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.