W-Handel z Piekar Śląskich został nowym partnerem do współpracy w zakresie sprzedaży węglaOd stycznia 2021r. mamy nowego partnera do współpracy w zakresie sortowania i sprzedaży węgla wydobywanego przez nasz zakład. Jest nim spółka W-Handel z Piekar Śląskich, która od 20 lat zajmuje się sprzedażą węgla.

Nasza kopalnia nie posiada urządzeń do sortowania wydobytego z dołu urobku na różne rodzaje granulacji. Mamy tylko możliwość odsiewania miału węglowego od urobku. Tym sposobem uzyskujemy do sprzedaży miał węglowy, no i ... resztę, w której są frakcje węgla grubego, popularnej kostki, orzecha I i II oraz mniejsze frakcje o granulacie "ekogroszku". Chcąc rozszerzyć naszą ofertę sprzedażową nawiązaliśmy ścisłą współpracę z firmą W-Handel, która przygotowuje nasz węgiel, sortując go w zakresie uziarnienia od 30 - 120 mm. Poszczególne sortymenty są składowane na terenie firmy W-Handel, która równocześnie jest dystrybutorem naszych produktów. Zapraszamy do zakupów w firmie W-handel Piekary Śląskie ul. Stalowa. Adres strony internetowej naszego partnera: www.w-handel.plPilnie zatrudnimy osobę dozoru szybowego i górnika strzałowego!!!

Pilnie zatrudnimy osobę dozoru szybowego i górnika strzałowego!!!

Szczegółowe warunki pracy do omówienia z Dyrektorem Zakładu codziennie w godz. 7-12.

data wpisu: 11.06.2024r.

[czytaj więcej]
Informacja dla klientów - UWAGA!!! NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY  DETALICZNEJ

Informacja dla klientów - UWAGA!!! NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY DETALICZNEJ

Uwaga!!! NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY DETALICZNEJ!!! Zakup węgla w hurcie poprzez stronę aukcji internetowej. Podmioty zainteresowane udziałem w aukcjach prosimy o kontakt na adres mailowy: a.dorman@ekoplus-kopalnia.pl

Opublikowano: 04.04.2022r, aktualizacja 03.06.2024r.

[czytaj więcej]
Mamy nową lokomotywę dołową

Mamy nową lokomotywę dołową

We wrześniu 2020 zfinalizowano umowę dzierżawy drugiej, dołowej lokomotywy spalinowej typu Ferrit. 27 września opuszczono ją pod ziemię na poziom 650m, a następnie w ciągu jednego dnia poskładano i uruchomiono.

[czytaj więcej]
Mamy nowy Plan Ruchu zakładu górniczego na lata 2020 – 2022

Mamy nowy Plan Ruchu zakładu górniczego na lata 2020 – 2022

W ostatnich dniach grudnia ubiegłego roku Dyrektor Okręgowego Urzędu Górniczego zatwierdził do realizacji nowy Plan Ruchu zakładu górniczego obejmujący okres na lata 2020 – 2022.

[czytaj więcej]
Oszczędzamy wodę

Oszczędzamy wodę

W miesiącu październiku 2019r. uruchomiono układ zasilania podziemnej sieci rurociągów przeciwpożarowych wodami dopływu naturalnego.

[czytaj więcej]

kontakt
zadaj nam pytanie

ZAKŁAD GÓRNICZY EKO–PLUS Sp. z o. o.

ul. Zofii Nałkowskiej 30, 41-922 Radzionków

adres do korespondencji: ul. Strzelców Bytomskich 127G, 41-914 Bytom
NIP: 6272374901             REGON: 276772214

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij